Skip to content

Antakya Lastik Tamircisi

SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Phone_icon 0533 141 4410lastik-tamiri

LASTİĞİ PATLAYAN ARACINIZIN YANINA GELEREK LASTİĞİNİZİ TAMİR EDİYORUZ.

 

Antalya’nın ilçeleri

Antalya ilinin ilçeleri: Antalya Merkez, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik’tir.

Akseki

Alanya‘dan sonra Antalya ilinin en eski ilçesi olan AksekiTorosların yapısına uygun engebeli ve dağlık bir görünüme sahiptir.

Alanya
Alanya

Alanya, geniş plajları, tarihi eserleri, modern otel ve motellerin sayısız balık lokantaları, kafe ve barlarıyla mükemmel bir tatil merkezidir. Gelenleri ilk karşılayan,Alanya Yarımadası‘nın üzerinde bir taç gibi..

Antalya Merkez

Demre
Demre

Akdeniz Bölgesi‘nde, Antalya‘nın ilçesi olan Demre, Finike ile Kaş arasında,Finike‘ye 25, Kaş‘a 48 km. uzaklıktadır. İlçe merkezi Demre deresinin taşıdığı alüvyonlardan oluşan Demre Ovasıüzerinde kurulmuştur.

Döşemealtı

Elmalı

Likya bölgesi içerisinde yer alan Elmalı‘nın kesin kuruluş tarihi bilinmemektedir. Doğuda Semahöyük yakınlarında Karataş‘ta, batıda Beyler Köyü yakınındaki Beyler köyünde yapılan kazılar bölgenin bronz çağından bu yana iskan edildiğini göstermektedir.

Finike

Akdeniz Bölgesi‘nde Antalya ili’ne bağlı bir ilçe olan Finike‘nin doğusunda Kumluca, batısında Kaş, kuzeyinde Elmalı ilçeleri, güneyinde de Akdeniz ile çevrilidir.

Gazipaşa

Antalya‘ya 180 km. mesafedeki Gazipaşa, 10 km. uzunluğundaki kumsalı, orman kaplı alanları, turkuaz mavisi koyları, doğal güzellikleriyle şirin bir ilçedir.

Gündoğmuş

Antalya‘ya 182 km. mesafedeki Gündoğmuş ilçesinde pek çok antik kent kalıntısı bulunmaktadır. Güzel Bağ Bucağı’nın kuzeyinde 7 km. mesafede ve halen kazı yapılmamış olan Ayasofya Şehri..

İbradı

Akdeniz Bölgesi‘nde, Antalya‘nın ilçesi olan İbradı‘nin doğusundaBeratlı, Trabeza, Kurkur, Çuvallı, Aktepe; batısında Melik, Toka,Geçkar ve Çeçkar, Uluçukur, Kesik; kuzeyinde Zimbit, Obet,Gaydan, Uluçukur, Akpınar, Lök, Pınarcık, Enerli; güneyindeKatara, Karadağ, Akıncı, Kurtgediği dağları ile çevrilmiştir.

Kaş

Akdeniz Bölgesi‘nde Antalya ili’ne bağlı bir ilçe olan Kaş‘ın kuzeydoğusunda Elmalı, doğusunda Finike ilçeleri, batı ve kuzeyinde Muğla, güneyinde de Akdeniz bulunmaktadır.

Kemer
Kemer

Akdeniz Bölgesi‘nde, Batı Toros Dağları‘nın eteklerinde, Antalya‘ya 43 km. uzaklıkta ve 52 km. kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi dağınık bir yapıya sahiptir. Doğusunda Akdeniz, güney ve batısında Kumluca ilçesi, kuzeyinde de Merkez ilçe ile çevrilidir.

Konyaaltı

Korkuteli

Akdeniz Bölgesi‘nde, Antalya ili’ne bağlı bir ilçe olan Korkuteli‘nin doğusunda Antalya Merkez, batısında Muğla Fethiye, Burdur,Gölhisar ve Çavdır ilçeleri, güneyde Kumluca ve Elmalı ilçeleri, kuzeyde Burdur, Bucak ve Tefenni ilçeleri ile çevrilidir.

Kumluca

Kumluca ilçesi, Batı Akdeniz bölgesinde, Antalya Körfezi‘nin batı kısmındaki Teke Yarımadası diye adlandırılan Antalya Körfezi ileFethiye Körfezi hizasında Akdeniz‘e doğru uzanan uzantı üzerinde bulunur. Güneyinde Akdeniz, batısında Finike ilçesi, batı ve kuzeybatı yönünde Elmalı ilçesi ile çevrilidir.

Manavgat

Akdeniz Bölgesi‘nde, Antalya ili’ne bağlı bir ilçe olan Manavgat‘ın doğusunda Akseki, güneydoğusunda Gündoğmuş ve Alanyailçeleri, güneyinde Akdeniz, batısında Serik ilçesi, kuzeyinde de Isparta ve Konya illeri ile çevrilidir.

Muratpaşa

Serik

Akdeniz Bölgesi‘nde, Antalya iline bağlı bir ilçe olan Serik, doğuda Manavgat, güneyde Akdeniz, batıda Merkez ilçe, kuzeydeBurdur ve Isparta illeri ile çevrilidir. Güney kesimi dışında oldukça dağlık olan ilçe toprakları kuzeyde batı Toroslardan, güneydeAkdeniz kıyısına kadar uzanır.

* 7/24 OTO LASTİK TAMİR ARACI

* DİLEDİĞİNİZ ADRESTE TAMİR
* ARAÇ LASTİK PATLAK TAMİRİ
* SİZE BİR TELEFON KADAR YAKIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir