Skip to content

 Lastik tamiri de dikkat çeken noktalar.

 BULUNDUĞUNUZ YERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Phone_icon 0533 141 4410lastik-tamiri

LASTİĞİ PATLAYAN ARACINIZIN YANINA GELEREK LASTİĞİNİZİ TAMİR EDİYORUZ.

Sürücüler araç sürmek için hazırlanıyor iken görmek istediği  en son manzaralardan  biri patlak  bir lastik olduğu. Yedek lastiği takmak zorunda kalacak ve bu rahatsızlık yanı sıra, patlak lastiği tamir ettirmek zorunda olacaklardır. Lastik ve eğer bir çelik radyal kuşaklı ise (kimin? Değil), bu deliği açtığı potansiyel uzun vadeli bozulmasını en aza indirmek için derhal tamir edilmelidir.

Bunun en kolay yolu da  0533 14 14 410 u yani http://724lastiktamiri.com/ aramaktır.

Bu onlara hem zaman kazandıracak, hemde stres  yapmamalarını  sağlayacaktır.

 

Bir Patlak hız sırasında lastiğe  ek kayıplar meydana  getiriyor. Bazı lastik üreticilerinden bazıları bir çoklu-adım onarım prosedürü tam olarak takip  edilmezse  lastik hızı notunu korumak için “izin” vermez , çoğu lastik üreticileri nedeni onlar delinme veya onarım kalitesi nedeniyle hasar üzerinde hiçbir kontrole sahip olduğundan, onlar Lastik yüksek hız kapasitesine muhafaza ettiğini teyit edemez. Bu nedenle, onların politikası delinmiş ve tamir lastik artık hız derecesi korur mu diye kuşku duyar. Ve yola çıkmadan önce iyi bir şekilde lastik tamir edilmesi gerektiğidir.

724lastiktamiri.com olarak 

Şunalar dikkat etmenizi öneririz.

Çapı “Kuralları kadar 1/4 kadar bir lastiğin sırt bölgesinde delinme tamir izin”. Büyük sırt delikler ve lastiğin omuz ve yanak bölgelerine delinme tamiri tavsiye edilmez. “

Hemen hemen her keskin bir nesne bir delinme neden olabilir yolda bıraktı ederken, en küçük çivi ve vida (genellikle az çapı 1/4 “den) neden olur.

Kuralları büyük sırt delikler ve lastiğin omuz ve yanak bölgelerine deliklerin çapı. Tamiri kadar “1/4 kadar bir lastiğin sırt bölgesinde delinme tamir tavsiye edilmez .

Bir Patlak lastik tamir ederken üç temel hususlar vardır. Bunu lastik delinmiş gibi nesne neden olduğu hasarı değerlendirmek gerekir, lastiğin astarın bir hava geçirmez şekilder yeniden ve tamamen nesne lastiğin içinden hava kaçış  yolunu doldurun. Tipik bir mantar şeklinde yama ve fiş kombinasyonu onarım delinmiş çelik radyal kuşaklı tamir en iyi yöntem olarak kabul edilir.

724lastiktamiri.com  Phone_icon 0533 141 44 10

Mutlu günler dileriz.

Dikkat çeken diğer hususlar

lastiğin tabanındaki dişlerin arasına giren bir çivinin yarasını, içten tıkama ve yama yöntemleri kullanılarak tamir edilebilir. Lastiğin tabanında değil de yanağında meydana gelen bir yara ise  tamir edilemez. Lastik yanaklarındaki delik ya da yarıklar örneğin kaldırım kenarlarına sürtünmeden meydana gelen yırtılma veya  aşınmalar için hiç bir tamir edilemez. Bu tür yara almış olan tüm lastikler mutlaka  yenileri ile değiştirilmelidir.
target=”_blank” rel=”nofollow”> style=”width:88px; height:31px; border:0;” alt=”Yandex.Metrica” title=”Yandex.Metrica: bugünün verileri (gösterimler, ziyaretler ve tekil ziyaretçiler)” onclick=”try{Ya.Metrika.informer({i:this,id:28623221,lang:’tr’});return false}catch(e){}”/>
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir